MB Silesia Club Poland
www.mb.slask.pl

Pogaduchy - Antena elektryczna hirschmann

kamil_2009 - 31-05-2009
Temat postu: Antena elektryczna hirschmann
Witam

Post pasuje do tak wielu działów że w końcu ląduje w pogaduchach.

Kupiłem antenę elektryczna znanego nam producenta. Sztuka nówka przypłynęła do mnie z US&A. Cieszyłem się jak dziecko. Okazało się że można w Polsce kupić do niej nowy pełny zestaw instalacyjny ( co prawda do W123 a nie W126 ale co mi tam przecież kąty na błotniku są te same... więc kupiłem)

http://www.autoradio.com.pl/akceskekef10.htm

Cały szczęśliw, że mam już komplet podłączyłem i co..... i nic. NIE DZIAŁA

Po rozebraniu okazało się że brakuje trybika... tzn mnie się tak wydaje.
Potrzebuję pomocy.
Po pierwsze czy można gdzieś kupić nowy taki trybek??
Po drugie może ktoś z szanownych ma i mu zalega w jakiejś nieużywanej starej antenie??
Po trzecie jeśli gremialnie stwierdzicie że nie ma takiego czegoś w sprzedaży antena ląduje na alledrogo i może się ktoś skusi.

Poniżej zdjęcia delikwenta.

Howser - 31-05-2009
Temat postu:
Hej!

Kamil ale o jakim trybie mówisz???

masz namysli tego do bata???
jak tak to tam nie ma tryba tylko sprzegielko (takie jak w elektrycznym szybrze) w zalezności od rodzaju anteny, sa trzy rodzaje batów jeden na trybo (slimak) drugi gładki, a trzeci zupelnie o innej srednicy w ASO w sosnowców sa na stanie do wglądu.

Pozdro

Howser - 31-05-2009
Temat postu:
tadziora napisał/a:
Wysli ja do mnie ma 3 szt na czesci zreanimuje ci ją

moge moja tez????

Pozdro

misza - 01-06-2009
Temat postu:
he he Tadziu moj Hirschmann tez chyba do Ciebie wpadnie :-D bo mi ostatnio caly bat wyskoczyl :-D
D.J. - 01-06-2009
Temat postu:
Jak baty ktoś potrzebuje i reanimację antenki to też służę pomocą. Tak żeby Tadzia odciążyć i żeby chłop miał trochę czasu odetchnąć od tych batów :-D
bandit - 01-06-2009
Temat postu:
D.J. napisał/a:
Jak baty ktoś potrzebuje i reanimację antenki to też służę pomocą. Tak żeby Tadzia odciążyć i żeby chłop miał trochę czasu odetchnąć od tych batów

Zapisuję się do kolejki :-D Koniec OT 8-)

Howser - 01-06-2009
Temat postu:
tadziora napisał/a:
Hoswer batów nie ma mam ale jak cos moge ci zamówić

W sosnowcu maja na stanie, ale nie mogłem sie zdecydować który bat podejdzie :roll:

Pozdro

AMG560 - 01-06-2009
Temat postu:
Moge w USA kupic zestaw czesci zeby "odbudowac" Hirschmana za jakis $20 US. Jak komus jest cos potrzebny.. to piszcie na PRIV. :wink:
hadwis - 01-06-2009
Temat postu:
a ja mam działającego w Szwedce którą kupiłem na tajle :P
kamil_2009 - 18-06-2009
Temat postu:
Autko jeszcze stoi u DJ-a. Antenka jeszcze nie podłączona. Ale chwilowo to najmniejszy detal z bolączek mojego autka :(
D.J. - 18-06-2009
Temat postu:
kamil_2009 napisał/a:
Ale chwilowo to najmniejszy detal z bolączek mojego autka :(
no antena to mały pikuś.